نکات برتر برای شروع کار با باغبانی

چه کسی وقتی در پارک قدم می زند بوی یک گل زیبا را دوست ندارد؟ خوب همان عطر خیره کننده ای را که در حیاط منزل شما واقعاً کنار بچه ها ست یا صندلی گهواره ای نشسته اید ، تصور کنید. چشم انداز زیبای یک باغ گل را فراموش نکنید ، حیاط خانه شما می تواند واحه گرمسیری شما باشد ، جایی که می توانید از مشکلات زندگی روزمره خود دور شوید و به گلهای زیبا و باشکوه خود تمایل داشته باشید.

اکنون که ایده یک باغ گل یا مخفیگاه مخفی را در ذهن خود مرور کرده اید و می توانید از سر خود عبور دهید ، اکنون می توانید برنامه ریزی آن را شروع کنید. ساختن آن به سختی تصور شما نیست یا نیازی نیست انگشت شست به اصطلاح سبز کراسولا داشته باشید یا یک متخصص باغبانی باشید. روش های زیادی وجود دارد که می توانید برای انجام این کار انجام دهید ، یک راه این است که هزینه زیادی صرف کنید و یک طراح منظره و خدمه آنها را بیاورید که می آیند و یک باغ زیبا برای ثروت ایجاد می کنند یا شما می توانید این کار را انجام دهید و پس انداز کنید خودتان کلی پول

برای شروع ابتدا باید بفهمید که چه نوع گلهایی را می خواهید در باغ خود داشته باشید ، یک راه عالی برای این کار این است که یا به مجلات خانه و باغ مراجعه کنید یا به مهد کودک یا فروشگاه بهبود منزل خود بروید و بررسی کنید که آنها چه گلهایی دارند. . بسیار مهم است که گلهایی را که دوست دارید انتخاب کنید در غیر این صورت دقیقاً باغ شما نخواهد بود. همچنین مهم است که گلهایی را انتخاب کنید که در فصلی که در آن هستید یا در آن قرار دارید زنده بمانند. برای زنده ماندن در زمستان در حالی که برخی از گلها می توانند در طول سال زندگی کنند ، باید گلهای خاصی کاشته شود. گلهای یکساله فقط یک سال دوام می آورند ، پس از آن دیگر رشد نمی کنند و گیاهان چند ساله به طور متوسط ​​سه تا چهار سال دوام می آورند.